Medika Premium

Pleťový analyzér

Kavitační peeling - ultrazvuková špachtle

Bezjehlová mezoterapie

Diamantová mikrodermabraze

Rádiové vlny (zpevnění břicha, hýždí, ramenou, stehen)

Liposukce

Dermomasáž  

Oxybraze

 

Pleťový analyzér

je nástroj, který nám umožňuje měřit jeden z nejdůležitějších diagnostickych parametrů pokožky - úroveň hydratace.

Kavitační peeling

Kavitace je rychlý přechod z kapaliny do páry v důsledku poklesu tlaku. Mikroskopické bublinky naplněné plynem, vzniklé na vlhké pokožce, vlivem ultrazvukových vibrací náhle prasknou. Kavitační peeling využívá ultrazvukové vlny o frekvenci 25 kHz, které při nasměrování na vlhkou pokožku vyvolávají kavitaci. Ultrazvuk specifické frekvence indukuje kavitační vlnu, která v přítomnosti vlhké kůže vytváří mikroskopické bublinky naplněné zředěným plynem. Vlivem ultrazvukových vibrací se bubliny výrazně rozšiřují a náhle prasknou, uvolňují velké množství tepla a výrazně zvyšují tlak. Výsledkem je odstranění odumřelých buněk bez poškození buněk v hlubších vrstvách pokožky. Kavitační peeling proto odlupuje odumřelou epidermis, odstraňuje přebytečný maz a nečistoty a zároveň zlepšuje vstřebávání účinných látek.

 

Bezjehlová mezoterapie

Je neinvazivní metoda zavádění účinných látek do hlubokých vrstev kůže. Zařízení využívá fyzikálních jevů vyskytujících se v buněčných membránách a ve stratum corneum, což pomáhá najít nové způsoby vnášení účinných látek bez jehel. Ošetření je založeno na elektroporaci zesílené ultrazvukovou vlnou a skládá se ze čtyř stupňů, každý s přesně definovanými pracovními parametry. Každá fáze je navržena tak, aby posílila transport aktivních látek do pokožky a zlepšila průtok krve a lymfy.

​Diamantová mikrodermabraze

Je nejoblíbenější metodou mechanické exfoliace stratum corneum. Umožňuje postupnou exfoliaci až do dosažení požadované úrovně, plně kontrolované a přizpůsobené individuálním potřebám klienta.  Ošetření stimuluje tvorbu elastinu, kolagenu a urychluje přirozené procesy tvorby nové tkáně. Po ošetření je pokožka hladší, lehčí a pružnější. Důležité je, že exfoliace stratum corneum zlepšuje pronikání účinných látek v pozdějších fázích procedury, ale účinky jsou viditelné již po první fázi.

​Oxybraze

​Také známá jako oxydermabraze, je stále oblíbenější metodou exfoliace odumřelé epidermis. Oxybraze využívá vzduch a proud sloného roztoku aplikovaný pod tlakem. Jako nejchoulostivější ze všech dermabrazí se doporučuje zejména pro klienty s citlivou nebo dokonce kapilární pokožkou. Ošetřovací hlavice není přitlačována ke kůži a epidermis se odstrańuje vrstva po vrstvě kapkami fyziologického roztoku vystřikovaného pod vysokým tlakem 8 barů.

Liposukce

Hýždě, stehna, paže, břicho. Ošetření musí být alespoń 6x provedeno pro dobrý výsledek úbytku tukové tkáně.  Provádí se 1x za 10 dní.

Fotogalerie

131