Permanentní prodlužování řas

Prodlužování řas Vám zajistí neodolatelně dlouhé, husté a natočené řasy.
Která z nás by si nechtěla pořídit okouzlující pohled nebo se nechtěla probudit již nalíčená.? Nabízím Vám tuto jedinečnou službu založenou na vysoce kvalitních produktech firmy Blink Lashes.

Tato bezkonkurenční metoda spočívá v aplikaci speciálních syntetických řas různych délek na jednotlive přírodní řasy klientky a to speciálním adhesivem,  které vytváří velmi odolné,  flexibilní a neviditelné spojení.  Díky tomu se můžete beze strachu oddávat jakýmkoli aktivitám a sportům včetně plavání a návštěv sauny.
Takto prodloužené řasy jsou k nerozeznání od přírodních a žádným způsobem nezatěžují Vaše přírodní řasy, které přirozeně rostou a obměňují se.  Jakmile přírodní řasa vypadne, uvolní se s ni i řasa umělá-prodloužená.  Na tomto místě poté vyroste řasa nová,  která se při doplnění opět prodlouží.  Jedná se o velmi pohodlný a dlouhotrvající způsob prodloužení přírodních řas. 

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

To závisí na délce cyklu přírodních řas.  Přírodní řasy se v průměru obnovují za 9-10 týdnů.  Maximální životnost prodloužených řas je zhruba 6 týdnů.  Ovšem ideální je provést doplnění každé 3-4 týdny,  aby řasy zůstaly stále krásné a husté.  Doplnění spočívá v dolepení chybějících řas , které během oněch týdnů vypadly a na jejichž místě vyrostla řasa nová. A také sundání skoro  odlepených, ještě neodpadlých řas. 

Jak prodlužování probíhá?

Klientka pohodlně leží na lehátku, spodní víčko má překryté ochrannou gelovou podložkou, která zároveň působí jako maska na oční okolí a má zavřené oči.  Na její přírodní řasy jsou postupně lepeny umělé řasy.  Jde o bezbolestné, relaxační ošetření. 

Co mohu udělat proto, aby řasy vydržely co nejdéle?

Velmi důležité je samozřejmě profesionálně provedené prodloužení.  I naše chování ale může ovlivnit významně životnost prodloužených řas. Je tedy důležité dodržovat několik pravidel:

Je nutné se s prodlouženými řasami vyhýbat některým aktivitám?

Je nezbytné dodržovat zmíněná doporučení,  abychom zajistili co nejdelší životnost prodloužených řas.  Ovšem po prvních 48 hodinách je již možné se sprchovat,  plavat,  cvičit a vykonávat další běžné aktivity. 

Jaký je rozdíl mezi permanentním prodlužováním řas a klasickými umělými řasami?

Hlavními rozdíly jsou: složení lepidla,  typ řas,  aplikační technika,  výsledný efekt a trvanlivost prodloužení.  Běžné umělé řasy jsou spojeny v jedné linii a lepeny na oční víčko latexovým lepidlem.  Tyto řasy jsou používány převážně jako doplněk líčení a při odličovací se odstraňují.  Takto prodloužené řasy nejsou vhodné při sportu  a jiných namáhavých aktivitách.  Blink Lashes dokonale napodobují přírodní řasy,  řasové spoje jsou pevné,  odolné a zároveň pružné.  Jejich nošení "necítíte" a  nezpůsobují předčasné vypadávání přírodních řas. 

Je používané adhesivum bezpečné?

K lepení řas se používá certifikované adhesivum testované Státním zdravotním ústavem v Praze. Podobně jako u jiných kosmetických přípravků (např. řasenky, krémy atp.) se může u klientky projevit přecitlivělost na některou ze složek,  ale ta se objevuje velice zřídka.  Před aplikací je možné provést test citlivosti.  Lepidlo při odborném zacházení nepřichází do kontaktu ani s pokožkou,  ani s očima. 

Je možné řasy líčit řasenkou?

Umělé řasy i lepidlo jsou černé barvy, tedy prodloužením se přírodní řasa zároveň nabarvì.  Řasenka proto není většinou potřeba.  Pokud si přesto přejete prodloužené řasy líčit,  je nutné zvolit speciální řasenku určenou na prodloužené řasy.  Není vhodné používat klasickou řasenku,  neboť v ni obsažené oleje mohou narušovat řasové spoje a způsobit tak předčasné vypadávání umělých řas. 

 

Fotogalerie

Galerie neobsahuje žádné obrázky